Jak dzięki inwestowaniu w nieruchomości osiągnąć pełną wolność finansową?

Jeśli chcesz zbudować stabilny przychód, który będzie w całości utrzymywał Ciebie i Twoją rodzinę, to poniższa wiadomość może być jedną z najważniejszych jakie przeczytasz.

Cześć!

Nazywam się Marcin Matuszewski i mam 29 lat. Jestem trenerem szybkiego czytania stojącym za marką Intelektualnie.pl i w październiku ubiegłego roku dzięki inwestycjom w nieruchomości mieszkaniowe stałem się rentierem.

Oznacza to, że mój zysk z wynajmowanych mieszkań pokrywa moje wydatki, dzięki czemu moje inwestycje są w stanie mnie całkowicie utrzymywać.

Marcin Matuszewski

Jak to zrobiłem i jak Ty także możesz to osiągnąć?

Otóż istnieje pewien tajemniczy algorytm postępowania, który pozwala robić takie operacje na nieruchomościach, że np. 1 kawalerka daje Ci 46,2% zwrotu w ciągu roku… czyli jej zakup zwraca Ci się w trochę ponad 2 lata. Dla porównania lokaty bankowe dają średnio jakieś 5-6%.

Niestety są to operacje, o których nie chcę publicznie mówić, bo są zbyt skomplikowane, plus gdyby wszyscy zaczęli tak robić, to przestałoby to działać, a tak – póki wie o tym tylko małe grono „wtajemniczonych” – stanowią one nasz sekret wyjątkowo szybkiej wolności finansowej.

Żartowałem :)

Rzeczywiście osiągam 46,2% zwrotu, ale nie ma w tym niczego tajemniczego i opisałem to dokładnie w tej krótkiej prezentacji. Jeśli jeszcze jej nie widziałeś, to kliknij tutaj.

Streszczając ją i cały schemat postępowania: kupuję mieszkania w całości za kredyt, a następnie wynajmuję je za taką kwotę, żeby w całości pokrywała moją ratę kredytu plus dawała mi jeszcze dodatkowy zysk. I właśnie dzięki tym ”dodatkowym zyskom”, czyli różnicom między przychodem z najmu a ratami kredytów za moje nieruchomości stałem się rentierem.

Brzmi tajemniczo lub skomplikowanie?

Ani trochę, prawda?

Nie ma tutaj żadnych szwindli, machlojek, półlegalnych operacji, dawania pieniędzy pod stołem, wyłudzania zdolności kredytowej, wyciskania ostatniego grosza z najemców czy oszukiwania sprzedających, żeby sprzedawali taniej. Po prostu dobrze przemyślany i profesjonalnie prowadzony najem mieszkań. Tylko tyle. Żadnej filozofii i żadnych tajemnic.

Więc teraz pytanie za 100 punktów:

proste

I tutaj mój przyjacielu/przyjaciółko jest pies pogrzebany.

Odpowiedź na to pytanie brzmi: bo są DZIESIĄTKI miejsc, w których można się „potknąć” i solidnie poturbować. Jeśli widziałeś prezentację, o której wspomniałem wyżej lub przeczytałeś powyższe streszczenie, to myślę, że sam widzisz, że schemat i filozofia inwestowania nie są żadną fizyką kwantową. To wyłącznie prosta kalkulacja.

Ale jeśli chcesz to FAKTYCZNIE zrobić – czyli z dużym sukcesem kupić i wynająć mieszkanie - to musisz znać już dużo więcej szczegółów.

Zobacz: już na etapie samego tylko wyboru mieszkania możesz przecież kupić (i jeszcze słono przepłacić) mieszkanie, którego koszt przygotowania będzie 3 razy wyższy niż szacowałeś, bo wyjdą jakieś ukryte wady albo znajdą się takie rzeczy, że nikomu tego nie wynajmiesz.

Plus nie wiedząc, gdzie szukać i na co NAPRAWDĘ zwracać uwagę wybierając mieszkanie na wynajem, jest duże prawdopodobieństwo, że po prostu stracisz pieniądze, czas i mnóstwo nerwów.

A to tylko sam etap WYBORU odpowiedniego mieszkania.

A przecież nawet jeśli go dobrze przejdziesz, wybierzesz świetne mieszkanie, bardzo dobrze położone, w świetnym stanie i cenie i weźmiesz na nie odpowiedni kredyt, to... możesz je nieodpowiednio urządzić albo nieodpowiednio reklamować, przez co i tak będziesz miał problem ze znalezieniem najemcy i będziesz ponosił spore koszty pustostanu.

Ale nawet jeśli przejdziesz idealnie etap wyboru mieszkania, jego kupna, urządzenia i reklamy, to możesz przejść prawdziwy koszmar, jeśli nie potrafisz odpowiednio zarządzać najmem, czyli jeśli nie wiesz jak:

 • odpowiednio sprawdzić i wybrać swojego najemcę,
 • ustalić odpowiednie warunki waszej współpracy,
 • jaką umowę najmu podpisać (jest kilka rodzajów),
 • jak zabezpieczyć się na wypadek niepłacenia czynszu czy zniszczeń.

Każdy przecież słyszał historie o najemcach, którzy nie chcą płacić albo niszczą mieszkanie. Wynajem to nie jest rzecz, którą możesz robić na wyczucie – tutaj wymagana jest po prostu odpowiednia wiedza, odpowiednio stworzona przez prawnika umowa najmu i zbiór zasad, którymi będziesz się kierować.

Ogólny schemat inwestowania jest banalnie prosty...

Kup na kredyt i wynajmij za więcej niż wynosi rata kredytu. Tyle!

Ale to właśnie te „szczegóły”, obecne dosłownie na każdym kroku, decydują o tym, czy Twoja inwestycja będzie dla Ciebie kurą znoszącą złote jajka, która miesiąc w miesiąc – przy zadowoleniu wszystkich – automatycznie przelewa Ci na konto dodatkową gotówkę, czy wyłącznie dodatkowym źródłem zmartwień i kosztów.

Miej proszę tego świadomość.

Nieruchomości na wynajem – w porównaniu do wielu innych typów inwestycji, gdzie najczęściej jedynie decydujesz o tym, co i kiedy kupić i kiedy sprzedać – dają Ci DUŻO większą kontrolę.

Masz przecież pełną kontrolę nad tym, co kupujesz, po jakiej cenie, co z tym zrobisz, jak urządzisz daną nieruchomość, w co ją wyposażysz, na jakim rynku ją wynajmiesz, jak i gdzie będziesz się reklamował, komu ją wynajmiesz, po jakiej cenie, na jak długo, na jakich warunkach… masz naprawdę sporą kontrolę.

Właśnie dzięki tej kontroli – jeśli wiesz co dokładnie robić na każdym etapie - jesteś naprawdę w stanie ograniczyć ryzyko każdej inwestycji do minimum i uczynić z nich pewne źródła dodatkowego przychodu, które z czasem będą całkowicie utrzymywać (lub nie tylko utrzymywać, jeśli zechcesz) Ciebie i Twoją rodzinę.

Pozwól, że się trochę przed Tobą "otworzę"...

Nie jestem i nie chcę być hazardzistą - nie chcę szybko zarobić, „akceptując” ryzyko, że mogę wszystko stracić. Chcę budować coś, co będzie dawało mi poczucie bezpieczeństwa, stabilność i wolność oraz utrzymywało mnie i moją rodzinę... przez DZIESIĘCIOLECIA.

I do tego robiąc to wszystko w 100% zgodnie ze swoimi wartościami, z pasją – tak żebym mógł być dumny ze swoich inwestycji, wiedząc że za moim przychodem stoi czyjeś zadowolenie, wiedząc że jestem rentierem nie dlatego, że świetnie spekuluję na wahaniach rynku, tylko dlatego, że zapewniam ludziom dach nad głową w dobrych warunkach po uczciwej cenie, w taki sposób, że są z tego zadowoleni.

To jest moje podejście, tak ja inwestuję i tego mogę Cię nauczyć. Jeśli czujesz, że to podejście Ci odpowiada, to zapraszam Cię na szkolenie:

Jak inwestować w nieruchomości mieszkaniowe

Jednak zanim poznasz jego szczegóły – skoro znasz już mój stosunek do inwestowania – pozwól proszę, że będę z Tobą także w 100% szczery i otwarty jeśli chodzi o to, dla kogo jest to szkolenie, dobrze?

WAŻNE!!!

 • Jeśli chcesz wiedzieć jak szybko zarobić pieniądze - to przykro mi, ale to szkolenie nie jest dla Ciebie. Pamiętaj, że inwestowanie, to dopiero DRUGI krok. Pierwszym jest zarobienie i odłożenie pewnej kwoty pieniędzy, które możesz przeznaczyć na inwestycje plus posiadanie zdolności kredytowej. Bez tego nie da się inwestować w nieruchomości – przynajmniej nie w sposób w jaki ja to robię i do jakiego Cię zachęcam.
 • Jeśli chcesz wiedzieć jak zarabiać kupując i sprzedając nieruchomości - to także to szkolenie Cię rozczaruje, bo w ogóle nie zajmuję się handlem nieruchomościami. Handel to przecież dodatkowa forma pracy. Ja inwestuję nie dlatego, że szukam dodatkowej pracy, tylko właśnie po to, aby pracować wyłącznie wtedy, kiedy chcę i z kim chcę. Dlatego swoje nieruchomości kupuję wyłącznie na wynajem.
 • Jeśli natomiast posiadasz odłożone oszczędności na inwestycje (lub nie widzisz problemu, żeby takie z czasem mieć), posiadasz zdolność kredytową oraz chcesz inwestować w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem, żeby osiągnąć pełną wolność finansową, to wierzę, że to szkolenie jest dla Ciebie idealne.

Zresztą sam zobacz, czego się na nim dokładnie nauczysz:

Dzień I: 5.12.2014 (piątek), godz. 12:00 – 19:00

 • Dlaczego inwestować akurat w nieruchomości? A jeśli już, to w jakie?
 • Poznasz wszystkie (także te niewidoczne z „zewnątrz”) korzyści płynące z inwestowania w nieruchomości. Dowiesz się także dokładnie, dlaczego inwestować akurat w nieruchomości mieszkaniowe, a nie inne.

 • „A co jeśli…”
 • Nieruchomości mają Cię utrzymywać przez resztę życia i dawać Ci stabilność, poczucie bezpieczeństwa i wolność, więc jeśli chodzą Ci po głowie jakieś pesymistyczne, czy nawet apokaliptyczne scenariusze, to pytaj śmiało. W tym module poznasz odpowiedzi na wszystkie swoje wątpliwości i obawy.

 • Zaplanuj swoją drogę do wolności finansowej.
 • W tej części zaprojektujesz swoją pełną drogę do wolności finansowej dzięki nieruchomościom.

 • Jak rozpocząć poszukiwania idealnej inwestycji?
 • Opanujesz krok po kroku formułę, która pozwoli Ci REALNIE poznać rynek nieruchomości w Twoim mieście, tak abyś w pierwszej kolejności wiedział, czym tak naprawdę są okazje (nie znajdziesz ich w ogłoszeniach).

  Zdradzę Ci już tutaj pewną wskazówkę: okazje się często tworzy, a nie znajduje. Dowiesz się, jak to robić.

 • Gdzie szukać idealnej inwestycji?
 • Poznasz wiele źródeł, z których można kupować nieruchomości i dowiesz się, jak i kiedy najlepiej korzystać z każdego z nich.

 • Pośrednik – jakie jest jego zadanie?
 • W tym module dowiesz się, jakie tak naprawdę jest zadanie pośrednika i kiedy warto korzystać z jego pomocy, a kiedy nie.

 • Co w rzeczywistości oznacza cena nieruchomości w katalogu czy na stronie internetowej?
 • Dowiesz się, jaki związek ma proponowana cena nieruchomości z rzeczywistą jej wartością i dlaczego ktoś oferuje taką, a nie inną cenę.

 • Jak przeglądać nieruchomości?
 • Dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas przeglądania nieruchomości i nawet jak tworzyć odpowiednie notatki (otrzymasz specjalny szablon do ich tworzenia) i organizować je, by szybciej podejmować trafne decyzje.

 • Co to jest wskaźnik ROI i jak go liczyć?
 • Opanujesz wskaźnik, który będzie dla Ciebie jednym z najważniejszych drogowskazów na drodze, aby zostać rentierem.

 • Jakie elementy NAPRAWDĘ wpływają na atrakcyjność mieszkania w oczach najemcy?
 • Dowiesz się, na jakie elementy najbardziej zwracają uwagę najemcy (często nawet nie zdając sobie z tego w pełni sprawy), po to, żebyś mógł wybierać tylko takie nieruchomości, które wynajmiesz później bez żadnego problemu i będą prawdziwą gratką na rynku.

 • Wzór na PRAWDZIWĄ cenę mieszkania.
 • Ile w Twoich oczach (oczach inwestora) jest warta dana nieruchomość i za ile możesz ją maksymalnie kupić? W tym module dzięki ćwiczeniom na realnych przykładach opanujesz obliczanie tego za pomocą specjalnego wzoru. Plus dzięki poczynionym obliczeniom sam stworzysz sobie rodzaj „ściągi”, żeby wiedzieć, za ile maksymalnie możesz kupić dany rodzaj nieruchomości.

Dzień II: sobota 6.12.2014 (sobota), godz. 10:00 – 18:00

 • Jak analizować księgę wieczystą nieruchomości? - ćwiczenia.
 • Nauczysz się analizować jeden z najważniejszych dokumentów, jeśli chodzi o nieruchomości i dzięki temu unikać bardzo kosztownych (i niestety mało znanych) błędów przy ich zakupie.

 • Jak sprawdzać stan techniczny nieruchomości?
 • Zobaczysz, na co zwrócić uwagę, żeby sprawdzić faktyczny stan nieruchomości i realne koszty jej przygotowania na wynajem oraz uniknąć przykrych (i kosztownych) niespodzianek.

 • Szybka szkoła negocjacji.
 • Nauczysz się odpowiedniego postępowania na każdym etapie negocjacji ceny nieruchomości – od tego jaką ofertę złożyć na wstępie, do czego dążyć składając ofertę, czego szukać i jak postępować w trakcie negocjacji „twarzą w twarz” i co robić, żeby zakończyć je sukcesem.

 • Finansowanie zakupu nieruchomości.
 • Poznasz wszystko, co musisz wiedzieć o kredytach, aby możliwie najkorzystniej i najbezpieczniej sfinansować zakup nieruchomości. Zobaczysz, na jakie parametry kredytowe warto zwracać największą uwagę, a nawet jak się zabezpieczyć na wypadek hiperinflacji (wtedy raty większości kredytów szybują w górę).

 • Zakup mieszkania krok po kroku… ale dla inwestora.
 • W tym module nie tylko poznasz pełną procedurę zakupu mieszkania, ale dowiesz się także, co i KIEDY robić, aby Ci się to najbardziej opłacało. Są bowiem zarówno okresy, w których łatwiej i w których trudniej jest wynająć mieszkanie.

  Odpowiednio je dobierając, odkryjesz pełny plan, który wskaże Ci kiedy najlepiej zacząć szukać odpowiedniej nieruchomości, kiedy złożyć na nią ofertę, kiedy podpisać umowę przedwstępną, kiedy zabrać się za załatwianie kredytu i kiedy zacząć ją wynajmować, żeby na każdym etapie uzyskać możliwie najlepsze rezultaty.

 • Amortyzacja, podatki i rozliczenia.
 • W tym module nauczysz się ograniczać do minimum podatek, jaki musisz płacić z tytułu zysków z najmu lub nawet – jeśli prowadzisz działalność gospodarczą – korzystać z dźwigni podatkowej, dzięki której ostatecznie zapłacisz nawet NIŻSZY podatek, niż gdybyś nie miał nieruchomości (amortyzacja przyspieszona).

 • Jak kupić kilka nieruchomości jednocześnie?
 • Gdy już będziesz wiedział wszystko, co należy zrobić, aby skutecznie i zyskownie inwestować w mieszkania na wynajem, żeby dążyć do wolności finansowej, to dowiesz się, jak przyspieszyć ten proces kilkukrotnie kupując i wynajmując jednocześnie kilka nieruchomości.

 • Jak przygotować mieszkanie na wynajem?
 • Poznasz rzeczy, na które potencjalni najemcy zwracają największą uwagę, decydując o wyborze mieszkania dla siebie i dzięki temu dowiesz się, w co wyposażać swoje mieszkanie, a czego unikać i dlaczego (wiele osób robi tutaj błędy), aby szybko i bezproblemowo je wynająć.

  Jest bowiem wiele elementów, na których możesz sporo zaoszczędzić i nie wpłyną na ocenę Twojego klienta, a są też takie, na których nie wolno Ci oszczędzać.

  UWAGA: Robiąc to na wyczucie, większość osób postępuje tutaj odwrotnie – oszczędza na rzeczach kluczowych, a niepotrzebnie wydaje pieniądze na rzeczy, które mają mały wpływ na komfort najemcy.

  Ponadto otrzymasz pełną rozpiskę (razem z cenami i miejscem zakupów) tego, w co sam wyposażam swoje mieszkania, żebyś widział od razu, co dokładnie powinieneś do nich kupić, gdzie możesz to zrobić i ile to kosztuje, przynajmniej mnie.

  Ostatecznie nauczysz się, jak za dużo mniejsze pieniądze przygotowywać dużo atrakcyjniejsze mieszkanie, niż robi to Twoja konkurencja.

 • Jak się zabezpieczyć na wypadek zniszczeń czy opóźnień w płatnościach?
 • Dowiesz się dokładnie, w jaki sposób w pełni zabezpieczyć się przed złym najemcą i poznasz pełną procedurę postępowania (krok po kroku) w przypadku opóźnień w otrzymywaniu płatności czy zniszczeń w Twoim mieszkaniu.

 • Kluczowy element – profesjonalna umowa najmu.
 • W tym module nie tylko otrzymasz gotową, profesjonalną i przygotowaną przez prawników umowę najmu, której sam używam, ale analizując ją dokładnie, dowiesz się także, na jaki okres czasu podpisać umowę, od jakiego miesiąca do jakiego (tak, miesiąc ma znaczenie), jak rozliczać się z najemcą, czy chociażby jaką datę ustalić za termin płatności (to ma większe znaczenie niż myślisz).

Dzień III: 7.12.2014 (niedziela), godz. 9:00 – 14:30

 • Marketing Twojego mieszkania na wynajem.
 • Dowiesz się, gdzie rozmieszczać swoje ogłoszenia o najmie (i jak sprawić aby były bardziej widoczne), żeby przyniosły Ci największą możliwą liczbę zainteresowanych. Dodatkowo otrzymasz nawet gotowe treści moich ogłoszeń, żebyś miał na ich podstawie gotowy szablon ogłoszenia, które rok w rok zapewnia mi stały przypływ nowych najemców. Zobaczysz też, jakie zdjęcia nieruchomości daję w swoich ogłoszeniach i dlaczego właśnie takie (nieintuicyjna wskazówka, ale bardzo skuteczna).

 • Jak prezentować mieszkanie potencjalnym najemcom?
 • Odpowiedni marketing Twojego mieszkania to nie wszystko. Jest jeszcze kilka rzeczy, które możesz zrobić bezpośrednio przed i podczas spotkania z Twoim potencjalnym klientem, żeby zwiększyć jego chęć na zamieszkanie właśnie w Twoim mieszkaniu (jeśli oczywiście dany klient Ci odpowiada).

 • Jak wybrać odpowiedniego najemcę, z którym będzie Ci się dobrze współpracować?
 • Wprowadzając w praktykę wiedzę z poprzednich modułów, nie powinieneś narzekać na brak chętnych na Twoje mieszkanie – teraz będziesz musiał wybrać tego jednego odpowiedniego.

  W tym module dowiesz się, na co zwracać uwagę u Twojego potencjalnego klienta, jak sprawdzić jego „dłużnicze skłonności” oraz jakie 3 kluczowe pytania mu zadać, żeby bardzo skutecznie go „prześwietlić” i przewidzieć jakim będzie najemcą.

 • Zarządzanie najmem – jak być dobrym i jednocześnie szanowanym właścicielem.
 • Dowiesz się, jaką postawę przyjąć i jak postępować, żeby Twoi najemcy byli zadowoleni z waszej współpracy i czuli się u Ciebie komfortowo, ale jednocześnie płacili Ci na czas i szanowali Twoje mieszkanie.

 • Jak zmniejszyć pustostan przy zmianie najemców?
 • Poznasz jeden sprytny sposób (za który Twoi najemcy będą Ci nawet wdzięczni), żeby przy zmianie najemców ograniczyć do minimum liczbę dni pustostanu. Przy zastosowaniu tej metody liczba dni pustostanu będzie najczęściej wynosiła 0, dzięki czemu Twoje mieszkanie – nawet przy rotacji najemców – będzie dla Ciebie zarabiało przez pełne 12 miesięcy w roku.

I co o tym sądzisz?

Program, który czytałeś, zawiera pełny i kompletny zestaw praktycznej wiedzy, która pomoże Ci z sukcesem inwestować w nieruchomości. Zresztą jak sam mogłeś zobaczyć – bez znaczenia jest to, czy kupno Twojego pierwszego mieszkania na wynajem ciągle jest przed Tobą, czy posiadasz ich już kilka – udział w tym szkoleniu nauczy Cię odpowiedniego postępowania na każdym etapie inwestowania i zarządzania inwestycją w nieruchomości na wynajem.

To jeszcze nie wszystko...

Uważam, że rodzinne oszczędności powinny być inwestowane w to, co rozumie każda osoba w związku. I tutaj mam dla Ciebie dobrą wiadomość: przygotowałem specjalną ofertę, dzięki której będziesz mógł wziąć udział w szkoleniu ze swoim partnerem życiowym na preferencyjnych warunkach.

Jaka jest cena szkolenia?

Wierzę, że zgłębiając wszystko, czego nauczysz się na szkoleniu (i realnie wykorzystując to w procesie inwestowania), sam z czasem stwierdzisz, że udział w nim był absolutnie bezcenny i nie da się go wycenić.

Cena za udział w szkoleniu Jak inwestować w nieruchomości mieszkaniowe wynosi 2460 zł, czyli kwotę, która najprawdopodobniej zwróci Ci się WIELOKROTNIE już przy pierwszym zakupie nieruchomości przeprowadzonym zgodnie z nowym – poznanym na szkoleniu – schematem postępowania.

Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu ze swoim partnerem ŻYCIOWYM, abyście wspólnie nauczyli sie podejmować właściwe decyzje inwestycyjne, to nie musisz kupować dwóch biletów - wystarczy, że dopłacisz 500 zł za drugą osobę.

Oferta specjalna dla Mieszkaniczników


CASHFLOW 101Jeśli zgłosisz swój udział teraz na tej stronie, to jeszcze przed szkoleniem dostaniesz w prezencie grę planszową CASHFLOW 101.

CASHFLOW 101 poprzez zabawę nauczy Cię praktycznych umiejętności inwestowania i gromadzenia majątku.


"Skąd mam pewność, że po szkoleniu będę wiedział, jak w praktyce wykorzystać tę wiedzę?"

Słuszne pytanie...

Jak widziałeś w planie szkolenia, przejdziesz podczas niego kompletną drogę od A do Z przez wszystkie etapy inwestowania. Jednak pozostaje kwestia, czy będę w stanie dobrze przekazać Ci całą tę wiedzę i czy wszystkiego tego naprawdę się na nim nauczysz.

W końcu nierzadko natrafia się na szkolenia, które tylko dużo obiecują i wyglądają zachęcająco, a w rzeczywistości nie dają żadnej konkretnej wartości i wiedzy.

Dlatego podczas poprzednich 2 edycji tego szkolenia poprosiłem uczestników, aby dali znać, co o nim sądzą i jakie są ich wrażenia/spostrzeżenia.

Sam zobacz:

„Stosunek jakości do ceny jest świetny... Mam porównanie, bo byłem też na innych szkoleniach z nieruchomości i tu jest super konkret i naprawdę bardzo dobra wiedza"

„Polecam! Kto chce inwestować w nieruchomości – od tego trzeba zacząć"

„Szkolenie jest świetne, bo jest bardzo praktyczne"

„Zapłaciłbym 2 razy tyle"

„Bezcenna wiedza"

„Rzeczowe, bardzo dużo wiedzy praktycznej zostało przekazane. Super, mi się bardzo podobało. Polecę każdemu"

„Jesteśmy poprowadzeni za rękę"

„Inwestycja, którą wydaje się na takie szkolenie… nie można jej ocenić, bo jest bezcenna"

„Marcin uczył nas, nie jak mieć nieruchomość albo pieniądze, tylko jak mieć nieruchomość i pieniądze"

„To szkolenie pozwoliło mi usystematyzować plan działania"

„To jest chyba jedno (szkolenie) z wiedzą najbardziej skondensowaną, jaką do tej pory spotkałem. Rzadko się takie szkolenia zdarzają"

„Potrafi też przejść do najdrobniejszych detali"

„Bez wodolejstwa, jest to praktyk, gorąco polecam"

„Jestem pod wrażeniem… i uczę się od Marcina"

„Emocje we mnie buzują… jeszcze kipią… wrażenia są super"

„Zarówno nacisk na szczegóły, jak i na ogólne zasady fundamentalne jest w tym szkoleniu bardzo fajny"

Gdybyś miał zobaczyć tylko jedną opinię, to polecam tę:

Jednak gdybyś mimo takich opinii uczestników miał jeszcze jakieś obawy, to pamiętaj, że masz moją:

100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI:

Gwarancja satysfakcji


Trochę spraw organizacyjnych

Szkolenie odbędzie się w Bydgoszczy w hotelu Holiday Inn przy ul. Grodzkiej 36. Szkolenie trwa 3 dni. Zaczynamy w piątek - 5 grudnia 2014 r. o godz. 12:00. Szkolenie zakończymy w niedzielę - 7 grudnia około godz. 14:30.

Holiday Inn

W cenę szkolenia wliczone są przerwy kawowe. Cena szkolenia nie obejmuje wyżywienia ani noclegu. W hotelu i jego pobliżu znajdują się liczne restauracje. Możesz również zarezerwować pokój w hotelu, korzystając ze strony www.hotels.com

Zapisy na szkolenie zostały zamknięte.